Zamek Królewski w Niepołomicach
Jesteś tutaj:

Boutique Hotel

Hotel Zamek Królewski w Niepołomicach to jedyny hotel w Polsce znajdujący się w Zamku Królewskim. Prestiż miejsca oraz szczególna atmosfera, połączona w dyskretny sposób z luksusem w klimacie butikowym zapewnia doskonały wypoczynek Gościom podróżującym w celach biznesowych jak i turystycznych. Na drugim piętrze renesansowej rezydencji znajdują się 20 pokoje zamkowe oraz 4 apartamenty królewskie, wszystkie klimatyzowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami.

Każdy z pokoi posiada swego patrona – władcę Polski, który w szczególny sposób jest związany z historią Zamku Królewskiego. Przestronne wnętrza zdobią robione na specjalne zamówienie drewniane, dębowe meble, w najdrobniejszych detalach odtwarzając epokę wieku XVII, zapewniając naszym Gościom niezapomnianych wrażeń estetycznych natomiast zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują najwyższy komfort pobytu.

Cennik pokoi w okresie 01.04.2019 – 31.10.2019

Cennik pokoi w okresie 01.11.2018 – 31.03.2019 z wyjątkiem Nocy Sylwestrowej

W powyższe ceny wliczone jest śniadanie, parking , dostęp do Wi-Fi oraz podatek VAT. Dzieci do 6 lat gratis.

Rezerwacja

Rezerwację uważa się za dokonaną z chwilą dokonania płatności przedpłaty.

Anulowanie i zmiana rezerwacji

W celu anulowania lub zmiany dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z działem rezerwacji pod numerem: 12 261 98 00 bądź pisemnie na adres e-mail: hotel@zamekkrolewski.com.pl.

  1. Brak wpłaty zaliczki w terminie wskazanym na potwierdzeniu rezerwacji powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji nie później niż 21 dni przed dniem, w którym miało nastąpić rozpoczęcie korzystania z usług Hotelu, zwracamy 100% wpłaconej zaliczki.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji nie później niż 14 dni przed dniem, w którym miało nastąpić rozpoczęcie korzystania z usług Hotelu, pobieramy 50% wpłaconej zaliczki.
  4. Poniżej 14 dni przed dniem, w którym miało nastąpić rozpoczęcie korzystania z usług Hotelu, wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Reklamacje

Wszelkie reklamacje dotyczące pobytu w Hotelu powinny być kierowane do Hotelu.

Dane osobowe

Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach dokłada wszelkich starań, aby dane Gości przetwarzane były z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; dalej jako: „RODO”).